Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dyplomy i suplementy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie i świadectwo ukończenia szkoły można będzie odebrać w sekretariacie uczniowskim od dnia 15 czerwca 2020r.

Po odbiór ww. dokumentów należy zgłosić się w rękawiczkach i maskach zasłaniających usta i nos.

Przy odbiorze należy zachować odległość co najmniej 1.5m.

Odbiór dokumentów kwituje się przy użyciu własnego długopisu.

Warunkiem odbioru dokumentów jest rozliczenie się z księgowością szkolną i biblioteką

(brak jakichkolwiek zaległości).

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła znalazła się w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii.

Przypominamy, że w szkole realizowane były trzy projekty:

  1. „HEJT NIE JEST MI NA RĘKĘ” ( K.Kutyła, K.Kutyła)
  2. „NIKT NIE ZASŁUGUJE NA SAMOTNOŚĆ” (W.Witkowska, K.Siembida, O.Jakubowska, P.Zając, K.Szmacińska)
  3. „ZDROWO I SPORTOWO” (G.Potocka, W.Szabat, A.Kubik, W.Maziarz, O.Grzybowska)

 

Szkolnymi koordynatorami projektu były: p. K.Przybylska, p. M.Urbanik.

Ranking Szkół tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Młodzież przez cały rok szkolny zdobywała praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny,

tym samym wypracowała szkole miejsce w rankingu.

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Galę Rankingu Szkół, na której zostaną ogłoszone wyniki rankingu. W tym roku gala odbędzie się w nowej formie - online. Zapraszamy 2 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 na facebookową stronę Zwolnionych z Teorii, którą znajdziecie Państwo klikając tutaj. Ogłoszenie wyników uświetni wystąpienie i laudacje Wicepremier Jadwigi Emilewicz. W programie także prezentacje szkół i wystąpienia innych inspirujących gości. Wydarzenie potrwa 30 minut.

 

Gala Rankingu Szkół to świętowanie sukcesu całej społeczności szkoły, dlatego zachęcamy do udziału w wydarzeniu dyrekcję, nauczycieli i uczniów.

Serdecznie gratulujemy! 

      zwolnienie z teorii 1      zwolnieni z teorii 2

biblioteka 20201

Prowadzenie zajęć lekcyjnych w formie e-learning charakteryzuje się określonymi zasadami. Cześć elementów charakterystycznych dla zajęć online występuje w formie synchronicznej czyli występuje kontakt w czasie rzeczywistym umożliwiający interakcję, jednakże ich większość odbywa się w trybie asynchronicznym. Nauczyciele praktycznej nauki zawodu starają się jak najwięcej zajęć prowadzić właśnie poprzez formę nauczania synchronicznego, gdyż kontakt w czasie rzeczywistym o wiele bardziej stymuluje ucznia do przyswajania i wdrażania nowego materiału.

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej stara się sprostać nauczaniu e-learningowemu na jak najwyższym poziomie. Lekcje prowadzone są w większości w czasie rzeczywistym, głównie na platformie Ms Teams.

Poniżej krótka fotorelacja z kolejnych zajęć praktycznej nauki zawodu w naszej szkole. Pan mgr inż. Tomasz Wieleba, który prowadzi zajęcia w ramach Pracowni Eksploatacji i Programowania Urządzeń i Systemów Mechatronicznych przedstawił swoją lekcę w klasie 3 technikum mechatronicznego.

W klasie trzeciej uczniowie zdają egzamin praktyczny z kwalifikacji EE.02 - montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych. W czasie zajęć przeprowadzono montaż, uruchomienie i testowanie elektropneumatycznego układu sterowania urządzenia mechatronicznego. Podobne czynności wykonuje uczeń na egzaminie zawodowym, więc tego typu prezentacja na pewno pomoże w przygotowaniach do niego. Z całą pewnością nie jest to doskonała forma przygotowań, ale w obecnej sytuacji jedyna możliwa - więc ją wykorzystujemy.

      1      2     5

          3        20200529 085818       20200529 085907

Poniżej oraz w zakładce MATURA – INFORMACJE, została zamieszczona „Instrukcja”, z którą powinni się pilnie zapoznać WSZYSCY MATURZYŚCI, będzie ona uzupełniona na bieżąco, zgodnie z zaleceniami CKE, OKE i wtedy zostanie również przesłana poprzez e-dziennik.

ik pdf Instrukcja dla absolwentów przystępujących do egzaminów w 2020 r.

Każdy maturzysta i uczeń zdający egzamin zawodowy, w chwili,

kiedy dostanie tą instrukcję przez e-dziennik, musi się z nią zapoznać ponownie,

gdyż będzie ona uzupełniana na bieżąco o istotne dla nich informacje.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.