Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ogłoszenie nr 626761-N-2019 z dnia 2019-11-22 r.

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku: "Usługa cateringowa dla wychowanków internatu Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku w okresie od 2 stycznia 2020 r. do 26 czerwca 2020 r."

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: Zamieszczanie obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego

Pobierz:

ik pdf SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

ik pdf OGŁOSZENIE

 

logoRCEZ

Dyrektor szkoły ogłasza konkurs na LOGO SZKOŁY. Konkurs ma charakter otwarty. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, nauczyciele, zespoły (3 os.). Zadaniem konkursowym jest stworzenie logotypu, który będzie oficjalną identyfikacją graficzną szkoły. Logo wykonane w grafice komputerowej – zarówno – w wersji rastrowej jak i wektorowej.

Logo ma wyrażać charakter placówki (mogą być wykorzystane elementy obecnie używanego), powinno nawiązywać do imienia patrona Stanisława Beresia, być łącznikiem pomiędzy przeszłością i teraźniejszością.

Termin składania prac do końca STYCZNIA 2020r.

Prace (zakodowane – folder – PESEL) – należy składać w siedzibie SU lub u opiekunów (p. Joanna Mroczek lub Anna Sobiło).

Dla zwycięzcy przewidziana atrakcyjna nagroda ufundowana przez Dyrektora szkoły oraz miejsce w historii. Logotyp wyłoniony w konkursie będzie wykorzystywany do celów popularyzatorskich, promocyjnych i korespondencyjnych. 

Prawa autorskie - uczestnik konkursu, którego praca została wybrana jako zwycięska, przeniesie na organizatora wszelkie prawa do projektu.

Partyzancka Dola dyplom201914 listopada 2019 r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Ulanowie, odbył się XXI Rejonowy Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej „Partyzancka Dola”, w którym dzieci oraz młodzież zaprezentowały przygotowany przez siebie utwór patriotyczny. W tegorocznej edycji uczestniczyło 54 wykonawców. Kategoria III – uczniowie szkół średnich- II miejsce zajął Zespół RCEZ w Nisku w składzie: Paulina Bona, Paulina Siek, Tomasz Drygaś, Aleksander Kardasz, który wykonał „Modlitwę katyńską”.

Udział w konkursie poprzedziły przygotowania zespołu. Działania w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę objęły wiele obszarów i akcji okolicznościowych: Szkoła pamięta, Biało-czerwona w każdym oknie, szkoła do hymnu, zainicjowanie wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego przed uroczystymi obchodami święta niepodległości w Nisku, szkolna akademia oraz udział reprezentacji RCEZ w XXI Rejonowym Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej „Partyzancka Dola”. Opiekunem młodzieży był p. Grzegorz Malmon.

PD 12019 Partyzancka dola2019 szk pamieta image0

znak sprawy SAG.26.14.2019                                                              

Nisko, dnia 14.11.2019r.

DOKUMENTACJA Z WYKONANYCH CZYNNOŚCI

których wartość netto nie przekracza wyrażonej

w złotych równowartości kwoty 30.000 euro

 

zgodnie z art. 4 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych
(Dz. U. z 2019 r. poz. 869 z późn. zm.)

ustawy nie stosuje się

  1. W celu udzielenia zamówienia pn. „Remont kapitalny ogrodzenia RCEZ w Nisku od strony ul. Sandomierskiej”, które jest robotą budowlaną,
    tryb postępowania – zapytanie ofertowe.

- W dniu 30.10.2019r. zamieszczono na stronie internetowej www. rceznisko.pl zaproszenie do składania ofert.

  1. Liczba otrzymanych ofert, streszczenie oceny i porównanie ofert.

Lp.

Nazwa i adres Wykonawcy

Cena oferty

Kryterium cena

Podsumowanie

1.

Szczep-Stal
Karol Szczepanik
Brzóza Królewska 737A
37-307 Brzóza Królewska

72.816,00 zł.

100 %

100%

2.

P.P.U.H. „BRUK-MET”
Adam Ziomek
Psary St. Wieś 44A
26-010 Bodzentyn

157.802,48 zł.

100%

100%

Za najkorzystniejszą uznano ofertę 1:
Firma Szczep-Stal Karol Szczepanik

Brzóza Królewska 737A, 37-307 Brzóza Królewska
Za cenę 72.816,00 zł.

  1. Uzasadnienie: Najniższa cena – 72.816,00 zł.

                                                                                                                                        Dyrektor
                                                                                                                                         RCEZ w Nisku

                                                                                                                                      Wacław Piędel

Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polske świętujemy na sportowo 11 listopada 2019 roku w 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie oraz nauczyciele Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku uczestniczyli w XXVII Ogólnopopskim Ulicznym Biegu Niepodległości w Stalowej Woli.

1IMG 3352 IMG 3330 IMG 3335 IMG 3358

W biegu uczestniczyli: Maja Mucha (1AB), Ewa Andres (1AB),Wiktoria Kaput (1E), Paulina Dubiel (2AB), Jakub Baranowski (1C), Jakub Bis (1E), Patryk Iskra (1AB), Paweł Rabiej (1AB), Daniel Tabor (1Bg), Maksym Pyshniuk (1Eg). Naszym sportowcom gorąco kibicowała Patrycja Kopeć (1E).

Warto nadmienić, iż w biegu głównym na dystansie 5 km. uczestniczył Tomasz Weber, który trasę biegu pokonał w 21 minut. Naszym reprezentantom gratulujemy bardzo dobrych wyników w zawodach i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie: Zdzisław Tabor, Tomasz Weber

Copyright © 2015. All Rights Reserved.