Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

„Ludzkość wymyśliła dwie doniosłe rzeczy na świecie.

Najmądrzejszą rzecz - książkę i najgłupszą - wojnę!”

                                                                                                       Mieczysław Kotarbiński

biblioteka logo

GODZINY  PRACY  BIBLIOTEKARZY

PONIEDZIAŁEK    7.30 – 10.30   p. Ewa Dziura

                          9.30 – 15.30   p. Halina Wiącek

WTOREK             7.30 – 13.30   p. Halina Wiącek

                        12.30 – 15.30   p. Ewa Dziura

ŚRODA               7.30 – 10.30   p. Ewa Dziura

                         9.30 – 15.30    p. Halina Wiącek

CZWARTEK         7.30 – 13.30    p .Halina Wiącek

                        12.30 – 15.30   p. Ewa Dziura

PIĄTEK               7.30 – 13.30   p .Halina Wiącek

                        12.30 – 15.30   p. Ewa Dziura

PANIE ZAPRASZAJĄ DO KONTAKTU PRZEZ  E-DZIENNIK.

pedagog logo

GODZINY PRACY

Poniedziałek 12.30 – 18.00
Wtorek 7.45 – 12.30
Środa 7.45 – 11.30
Czwartek 8.30 – 12.30
Piątek 9.30 – 12.30

Dostęp przez e-dziennik.

W ważnych sprawach dostęp również telefoniczny, pod numerem 530 346 335.

Od dnia 25 marca 2020 r. do odwołania wprowadzam w szkole nauczanie na odległość.
W chwili obecnej jest to jedyny możliwy sposób na kontynuowanie realizacji podstawy programowej w klasach. Nauczanie na odległość jest zatem, nie jak dotychczas dobrowolne, ale od dnia 25 marca staje się obowiązkiem dla wszystkich uczniów.
Nauczanie odbywać się będzie na zasadach, jakie ustalą z uczniami nauczyciele w oparciu o platformy rekomendowane przez MEN i CKE:
- e- dziennik,
- e- podręczniki,
z wykorzystaniem również m. in. takich narzędzi jak: komunikatory (skype, messenger, whatsapp, viber, zoom, discord), grupy społecznościowe, platformy edukacyjne.
Dla uczniów, z którymi kontakt zdalny nie jest możliwy nauczyciele będą przygotowywali sukcesywnie pakiety edukacyjne dostarczane za pośrednictwem poczty przez sekretariat szkoły.

Od dnia 25 marca 2020 r. odblokowany zostanie podział godzin w dzienniku elektronicznym. Zajęcia realizowane będą według dotychczas obowiązującego planu. Na zajęciach będzie również sprawdzana obecność.

Lekcje prowadzone będą w godz. 8.00- 15.00. Ten czas należy bezwzględnie przeznaczyć na uczestnictwo w zajęciach organizowanych online , odbieranie materiałów od nauczycieli, wykonywanie poleceń. Ocenie podlegać będzie przede wszystkim:
• terminowość wykonywanych prac
• aktywność
• zaangażowanie
• wykonywanie prac dodatkowych
• odpowiadanie na zlecenia
• kartkówki i sprawdziany online
• samodzielność pracy ucznia

Pedagog szkolny będzie dostępny dla uczniów i rodziców w godzinach, które zamieszczone zostaną na stronie internetowej szkoły. Kontakt telefoniczny, mailowy przez e- dziennik i w formie wskazanej przez pedagoga w indywidualnej rozmowie.

Biblioteka szkolna będzie pracowała zdalnie. Kontakt z pracownikami biblioteki szkolnej zostanie wskazany na stronie internetowej szkoły.

Czas, w którym jesteśmy, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Rodziców proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Zdaję sobie sprawę z tego, ile trudu wkładacie Państwo w wychowywanie i edukację swoich dzieci, szczególnie teraz, kiedy wielu z Państwa łączy swoją pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zdalnej nauce – powiedział Minister Edukacji Narodowej. Przyłączam się do tych słów i liczę na daleko idącą współpracę. Mam świadomość trudności jakie przed nami wszystkimi postawiła rzeczywistość. Wierzę, że zarówno Państwo- Rodzice jak i nasi Uczniowie rozumieją powagę chwili. Apeluję i proszę zarówno Rodziców jak i Uczniów, by z odpowiedzialnością i zaangażowaniem podeszli do proponowanych przez nas rozwiązań. Nauka na odległość jest w obecnej sytuacji koniecznością.

Życzę spokoju i wytrwałości. Mam też nadzieję, że jeśli będziemy się stosować do zaleceń, niebawem znowu będziemy się mogli cieszyć ze spotkań w systemie klasowym.

 

 Dyrektor, Wacław Piędel

Informujemy, że wyniki egzaminu zawodowego z sesji styczeń/luty 2020 oraz informacja o sposobie złożenia deklaracji dla osób poprawiających, zostały przesłane przez e-dziennik.
Ostateczny termin złożenia deklaracji dla osób poprawiających upływa 31 marca 2020r.

W związku z zagrożeniem koronawirusem zaplanowane na 10 czerwca 2020r., uroczystości z okazji jubileuszu 70-lecia Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku zostały przełożone.

Nowy termin, zostanie podany w późniejszym okresie, będziemy informować o wszelkich ustaleniach po ustąpieniu epidemii. Informujemy, że nie odwołujemy jubileuszu, ale z konieczności przesuwamy w czasie, abyśmy mogli wspólnie świętować.

Dyrektor RCEZ

Wacław Piędel

Copyright © 2015. All Rights Reserved.