Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów jest „Trendy na rynku kapitałowym”.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi hasła przewodniego nowej edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Olimpiada skierowana jest do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju.

Olimpiada to zawody trzystopniowe.

  • Pierwszy etap to eliminacje szkolne. Odbędą się one 6 grudnia 2018 r.
  • Drugi etap to eliminacje okręgowe. Odbędą się one 7 marca 2019 r.
  • Trzeci etap to eliminacje centralne. Będę one miały miejsce 4 kwietnia 2018 r.

By wziąć udział w Olimpiadzie, uczestnik powinien zgłosić się do nauczycieli podstaw przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych lub bezpośrednio do przewodniczącej Komisji Szkolnej Pani Grażyny Habigier-Pipskiej.

Rejestracja odbywa się na podstawie pisemnych oświadczeń uczniów, którzy podają swoje dane imienne na potrzeby rejestracji. Do 31 października 2018 r. Komisja Szkolna musi wysłać wydrukowane zgłoszenie na adres odpowiedniego Komitetu Okręgowego. W związku z tym prosimy o zgłaszanie się najpóźniej do 29 października 2018 roku.

Zasady przeprowadzania zawodów szczegółowo przedstawia Regulamin Olimpiady Przedsiębiorczości. Zapraszamy też na stronę z pełnym harmonogramem projektu. Zachęcamy do zapoznania się także z nagrodami, jakie w tym roku przygotowano dla uczestników, laureatów i finalistów ich szkół. Zachęcamy też do przeglądu obowiązującej literatury, w szczególności listy pozycji książkowych z zakresu hasła zmiennego zalecanych przez Organizatorów w przygotowaniach do tegorocznych zawodów.

Więcej na stronie : http://www.olimpiada.edu.pl/

Olimpiada ma już 12 lat i ciągle się rozwija. Rośnie liczba zawodników i szkół biorących udział w Olimpiadzie. Pierwsza edycja Olimpiady miała miejsce w roku szkolnym 2005/2006.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.