Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 

„Człowiek bowiem jest tyle wart, ile może pomóc drugiemu”

 

 Akt przekazania    Od 3 grudnia 2018 r. trwały przygotowania do I Mikołajkowej Aukcji Bombek, z której środki przeznaczone zostały na spełnianie marzeń chorych dzieci w największych szpitalach onkologicznych w Polsce. W akcji uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz władze samorządowe. Życzenia z listu do św. Mikołaja zostały spełnione, dodatkowe środki przeznaczono na zakup urządzenia wielofunkcyjnego dla Kliniki Onkohematologii Dziecięcej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. 

  IMG 6533   IMG 6534   IMG 6535   

    18 grudnia 2018 r. dyrektor Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, Wacław Piędel wraz z przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Andrzejem Pelicem i zastępcą Kamilem Życzyńskim, udali się z tą niezwykłą paczką do Kliniki Onkohematologii Dziecięcej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Potrzeby kliniki są bardzo duże i dotyczą nie tylko sprzętu medycznego, ale również wyposażenia w niezbędne do codziennego funkcjonowania urządzenia biurowe.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.