Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

W dniu 2 lutego 2019 roku o 18.00 uczniowie z pięciu klas maturalnych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku rozpoczęli bal studniówkowy w Hotelu Janów.

"Poloneza czas zacząć"

Tymi słowami maturzyści Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej zaprosili do obejrzenia poloneza Gości: Wicestarostę Powiatu Niżańskiego Adama Macha, Dyrektora RCEZ Wacława Piędla, wicedyrektor Aleksandrę Oleksy, wicedyrektora Andrzeja Habigiera oraz nauczycieli i rodziców.

foto01W dalszej części wieczoru głos zabierali: Adam Mach Wicestarosta Powiatu Niżańskiego, Wacław Piędel Dyrektor RCEZ w Nisku oraz Edyta Kiliańczyk Przewodnicząca Rady Rodziców.

„Życzę Wam, abyście właśnie z nadzieją, ale zbudowaną na podstawach solidnej pracy, wytrwałości, systematyczności i rzetelności, zawsze z przekonaniem, że osiągniecie sukces, przystąpili w maju do egzaminu maturalnego, który otworzy Wam bramy wymarzonej, wspaniałej przyszłości” – powiedział Wacław Piędel, dyrektor RCEZ, który oficjalnie otworzył bal. Maturzyści wręczając bukiety kwiatów wyrazili wdzięczność dyrekcji szkoły i wychowawcom. Następnie rodzice zaprosili wszystkich na gorącą kolację, po której rozpoczęła się wspaniała zabawa do białego rana.

  

foto02 foto03 foto04 

foto05 foto06 foto07 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.