Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 263

Wczoraj 779

W ostatnim tygodniu 1042

W ostatnim miesiącu 11238

Wszystkich 667041

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

logo unia wup

22 maja uczniowie klas informatycznych z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku przebywali z wizytą na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. Celem wyjazdu był udział w IV Konferencji Naukowej „Something About IT Security” organizowanej przez Zakład Systemów Złożonych Politechniki Rzeszowskiej, Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Koło Naukowe Something About IT Security.

Nasi uczniowie wysłuchali prelekcji specjalistów i ekspertów branży informatycznej, reprezentantów różnych uczelni technicznych, a także studentów w zakresie bezpieczeństwa: aplikacji, informacji, systemów informatycznych oraz sieci komputerowych, a także zwiększania świadomości społecznej dotyczącej zagrożeń cybernetycznych. Poruszano problemy dotyczące min. bezpieczeństwa aplikacji mobilnych iOS & Android, stanu bezpieczeństwa informatycznego w polskich przedsiębiorstwach.

Udział w konferencji był dla uczniów doskonałą okazją, by zapoznać się z najnowszymi trendami dotyczącymi bezpieczeństwa aplikacji, cyberbezpieczeństwa, a także z aktualnymi trendami w monitorowaniu i zarządzaniu sieciami komputerowymi.

PRz220519e  IMG 20190522 135058a  PRz220519a 

PRz220519d  PRz220519b  PRz220519c

 Zajęcia odbyły się w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia w Regionalnym  Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku szansą na rozwój”.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.