Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 534

Wczoraj 414

W ostatnim tygodniu 534

W ostatnim miesiącu 11218

Wszystkich 686222

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

19 czerwca 2019r. o godzinie 9.30 na placu szkolnym Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej spotkali się uczniowie klas technikum , szkoły branżowej, aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2018/2019. W tym wydarzeniu udział wzięli: Starosta Niżański Robert Bednarz, Dyrektor RCEZ Wacław Piędel, przewodnicząca Rady Rodziców Edyta Kiliańczyk oraz wychowawcy i nauczyciele. W okolicznościowych przemówieniach padło wiele ciepłych słów i życzeń oraz podziękowania za kolejny rok wytężonej pracy

      Uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, pamiątkowe dyplomy za aktywność, pracę w Samorządzie Uczniowskim, nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz dyplomy, certyfikaty, które zdobyli uczestnicząc w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, by nadchodzący okres wakacji był czasem radości, wytchnienia, odpoczynku i okazją do przeżycia wielu wspaniałych przygód!

 

     1     2     4  

     5     8   9

Copyright © 2015. All Rights Reserved.