Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zwolnieni z Teorii miedzynarodowe certyfikaty czekajaZwolnieni z Teorii to praktyczna ogólnopolska olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia. Praktyczne wskazówki z platformy internetowej krok po kroku prowadzą uczniów przez realizację projektu.

O CO CHODZI?

W skrócie chodzi o to, żeby zrealizować własny projekt, który poprawi Twoje otoczenie - a przy okazji nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, poznać ciekawych ludzi i zdobyć międzynarodowe certyfikaty!

Zobacz film, jak to działa:

https://zwolnienizteorii.pl/jak-to-dziala

Szczegółowe informacje na stronie https://zwolnienizteorii.pl/

Osoby  zainteresowane przystąpieniem do olimpiady zapraszamy do szkolnych koordynatorów projektu p. K.Przybylskiej i p.M.Urbanik.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.