Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 35

Wczoraj 74

W ostatnim tygodniu 717

W ostatnim miesiącu 871

Wszystkich 792435

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

W roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się I edycja ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawach Ucznia organizowanego przez Fundację na rzecz praw ucznia. Konkurs składać się będzie z 3 etapów: szkolnego, wojewódzkiego i ogólnopolskiego, a pula nagród finansowych wyniesie 5 000 zł.

Etap szkolny odbędzie się 9 stycznia 2020 r. o godzinie 10:00. Pytania przygotuje Fundacja oraz zaproszeni do współpracy eksperci w dziedzinie praw dziecka lub ucznia.

Etap wojewódzki polegał będzie na przygotowaniu pracy pisemnej albo materiału wideo na temat tego, czym są prawa ucznia i jak można ich bronić. Wymagania merytoryczno-techniczne określa Regulamin zamieszczony na stronie Fundacji.

Wybranych 30 finalistów zmierzy się, 7 kwietnia 2020 r. w Poznaniu, z zagadnieniami dotyczącymi praw ucznia. 5 najlepszych osób otrzyma, proporcjonalnie do zajętej lokaty, nagrody finansowe w łącznej wysokości 5 000 zł. Wszyscy finaliści zdobędą nagrody rzeczowe.

Zainteresowanych konkursem uczniów prosimy o zgłaszanie się do Pani Beaty Piasny do 20.12.2019 roku w celu zapoznania się ze szczegółami konkursu.


PAMIĘTAJ !!!

UCZEŃ, KTÓRY ZNA SWOJE PRAWA JEST W STANIE ŚWIADOMIE
Z NICH KORZYSTAĆ.

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.