Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 36

Wczoraj 74

W ostatnim tygodniu 718

W ostatnim miesiącu 872

Wszystkich 792436

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

„Przedsiębiorczość w praktyce”  projekt z zakresu edukacji ekonomicznej, który zakłada realizację szkoleń i warsztatów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W projekcie, którego organizatorem jest Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach we współpracy z Zespołem Szkół Technicznych w Leżajsku, Zespołem Szkół nr 4 w Jaśle, obok Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie biorą udział także ZUS Oddział w Rzeszów, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Oddział NBP w Rzeszowie a także Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska,  bierze udział 704 uczniów z 29 szkół ponadgimnazjalnych. Nasza szkoła uczestniczy już w IV edycji.

   zd2    zd4    zd5    zd 1

Celem projektu jest kształtowanie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych oraz przekazywanie wiedzy ekonomicznej i umiejętności praktycznych, przydatnych zarówno w prowadzeniu działalności gospodarczej, pracy, jak i życiu codziennym.

W dniu 28 stycznia 2020 roku klasa 2E odbyła warsztaty w ramach modułu II. Pan Tomasz Miśko  reprezentujący Urząd Marszałkowski, przeprowadził zajęcia nt. „Fundusze Europejskie w rozpoczęciu działalności gospodarczej”. Pan Grzegorz Kida ( Wojewódzki Urząd Pracy) przeprowadził zajęcia
nt. „Podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej”. Prowadzącym serdecznie dziękujemy. Uczniom natomiast życzymy owocnej pracy przy wykonywaniu powierzonych im zadań.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.