Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

lowe logotyp

DSCN6973

Tym razem chętni mieszkańcy powiatu niżańskiego rozpoczęli kurs na patent sternika motorowodnego. Szkolenie rozpoczęło się od części teoretycznej, którą zorganizowano w auli RCEZ w Nisku, a następnie przystąpiono do części praktycznej, odbywającej się w porcie flisackim w Ulanowie - informuje Andrzej Habigier, koordynator projektu. Kurs prowadzony jest przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, oddział w Stalowej Woli i bierze w nim udział około 30 uczestników.

Patent sternika motorowodnego daje uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych bez ograniczenia mocy silnika po wodach śródlądowych oraz morskich osłoniętych, a na pozostałych w odległości 2 Mm od brzegu - jachtami o długości do 12 m. Jest on przydatny nie tylko dla miłośników motorówek, ale także nurków, ratowników, wędkarzy, żeglarzy.

Galeria zdjęć ...

Copyright © 2015. All Rights Reserved.