Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 

Sekcja Szybowcowa Aeroklubu Stalowowolskiego zaprasza do udziału w Konkursie Wiedzy o Szybownictwie. Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 15 rok życia. Pierwszy etap Konkursu potrwa do 17 marca i będzie się odbywał drogą internetową. Każdy z uczestników ma za zadanie rozwiązać test jednokrotnego wyboru, który dostępny jest pod adresem:
https://goo.gl/forms/tqlbY9koBD5XO1uG3

Pytania dotyczą zarówno wiedzy ogólnej o lotnictwie, jak i bardziej szczegółowych zagadnień z dziedziny szybownictwa. Rozwiązanie testu nie zajmuje więcej niż 30 minut! Zdobywcy 10 najlepszych wyników zostaną zaproszeni na drugi etap konkursu, który odbędzie się 26 marca w siedzibie Aeroklubu Stalowowolskiego na lotnisku w Turbi. Na Zwycięzcę czeka darmowy udział w Teoretycznym Szkoleniu Szybowcowym, dla pozostałych Uczestników - bony zniżkowe na udział w Teoretycznym Kursie Szybowcowym oraz na Loty Zapoznawcze.

Więcej informacji o Konkursie znajduje się na stronie Aeroklubu Stalowowolskiego: www.aeroklubstalowowolski.pl

Regulamin Konkursu dostępny jest pod adresem:
http://aeroklubstalowowolski.pl/aktualnosci-upload/regulamin_konkurs_2017.pdf

Copyright © 2015. All Rights Reserved.