Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

img 4320Kilka dni przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego na terenie RCEZ odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Powiat Niżański. Tematyka spotkania dotyczyła przebudowy boiska wielofunkcyjnego w nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny. Na spotkaniu obecni byli: Wiceminister Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski, Poseł Rafał Weber, Starosta Niżański Robert Bednarz, Wicestarosta Niżański Adam Mach, Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz oraz Dyrektor RCEZ Wacław Piędel.
Wniosek Powiatu Niżańskiego na przebudowę boiska wielofunkcyjnego przy RCEZ w Nisku, który złożono do Ministerstwa Sportu i Turystyki został rozpatrzony pozytywnie, dlatego też Powiat Niżański otrzyma na to zadanie dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.
Jak informuje Starosta Niżański Robert Bednarz oraz gospodarz Regionalnego Centrum Wacław Piędel, planowana inwestycja znacznie przyczyni się do rozwoju fizycznego młodzieży ponieważ zawierać będzie3-torową bieżnię, boisko do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej i ręcznej, kort tenisowy, a także trybuny.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.