Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

nrok201714 września 2017 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej uroczyście rozpoczęto nowy rok szkolny 2017/2018. Kadra kierownicza szkoły, przedstawiciele kuratorium oświaty, samorządu, szkół wyższych, lokalnych firm oraz partnerzy współpracujący z RCEZ wspólnie przywitali młodzież rozpoczynającą kolejny rok nauki. Szczególnie przywitano uczniów klas pierwszych technikum, rozpoczynających edukację w nowej szkole, która zaoferowała im naukę m.in. z zakresu informatyki, mechatroniki, elektryki, obsługi turystycznej, ekonomii, organizacji reklamy, grafiki i poligrafii cyfrowej oraz uczniów, którzy skorzystali z możliwości zdobywania zawodu w branżowej szkole I stopnia. Łącznie do RCEZ przybyło 180 nowych uczniów.

Zaproszeni goście oraz dyrektor szkoły Wacław Piędel, życzyli młodzieży samych sukcesów, zapału do pracy w nowym roku, a także aby czas spędzony w murach szkoły przynosił zadowolenie i satysfakcję zarówno uczniom jak i rodzicom, których również nie zabrakło na uroczystości. Nauczycielom życzono wytrwałości w codziennej pracy oraz satysfakcji z osobistych dokonań i sukcesów.

 nrok20172 nrok20173 nrok20175

nrok20177 nrok20178 nrok20179
 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.