Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Lubisz ludzi?  - Możesz poświęcić swój czas, by skutecznie pomagać i zmieniać Twoje najbliższe otoczenie oraz mieć wpływ na poprawę losu ludzi.

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM SZLACHETNEJ PACZKI – łącznikiem pomiędzy rodziną i darczyńcą.

Wystarczy chęć do działania i 17-18 lat.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, potrafisz działać w zespole, a przede wszystkim chcesz pomagać i się rozwijać możesz być pewny/-a , że się nadajesz.

Wolontariusze zgodnie twierdzą, że dzięki byciu SuperW nauczyli się organizacji czasu i pracy w zespole.

Jako wolontariusz :

  • Współtworzysz rejon, w którym działasz
    Wolontariusz nie działa sam. Ma swojego szefa – lidera, a także innych wolontariuszy, razem z którymi tworzy rejon. Razem budujecie dobrą atmosferę i wzajemne wsparcie.
  • Spotykasz się  z rodzinami i poznajesz niezwykłe historie 
    Wolontariusz podejmuje decyzję o włączeniu rodziny do Paczki – o przekazaniu pomocy materialnej i/lub specjalistycznej. Po spotkaniach wprowadza dane do systemu i na ich podstawie tworzy opis rodziny. Dzięki temu po otwarciu bazy darczyńcy mogą wybrać w systemie konkretną rodzinę i przygotować dla niej paczkę.
  • Kontaktujesz się  z darczyńcą
    Wolontariusz, po tym jak Darczyńca wybierze „jego” rodzinę, kontaktuje się z nim, by wesprzeć go w przygotowaniu paczki: wyjaśnić, co jest rodzinie potrzebne, porozmawiać o niej i umówić termin, w którym spotkają się w magazynie podczas Finału Paczki.
  • Uczestniczysz w „Weekendzie Cudów”

Finał paczki odbędzie się 9-10 grudnia 2017r. To czas, kiedy wolontariusz przyjmuje paczki od Darczyńców  i dostarcza je rodzinie , którą się opiekuje.

 

Jeśli masz czas, odrobinę chęci i wielkie serce by pomagać  - czekamy właśnie na Ciebie !!!

Zgłoszenia przyjmowane są do 8.10.2017 r. na stronie :

www.szlachetnapaczka.pl/superw

(zakładka – zostań wolontariuszem paczki)

Osoby chętne prosimy również o kontakt  z opiekunami SU (sala 222 i 226)

Copyright © 2015. All Rights Reserved.