Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 268

Wczoraj 501

W ostatnim tygodniu 1167

W ostatnim miesiącu 2102

Wszystkich 793666

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

 

W dniach 14 i 23 listopada 2016 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbyły się warsztaty „Aktywizacja wolontariuszy do samodzielnego przygotowywania projektów”. Warsztaty zostały zrealizowane w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju” pn. „Każdy może zostać wolontariuszem” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach zadania „Wolontariat w szkołach i placówkach”.
Warsztaty przeprowadziła Pani Edyta Nowaczewska - Prezes Stowarzyszenia Ruch Pomocy Psychologicznej INTEGRACJA.
W ramach 6-godzinnych warsztatów uczniowie biorący udział w projekcie mogli podnieść swój poziom wiedzy i umiejętności na temat samodzielnego przygotowywania projektów. W ramach warsztatów uczniowie dowiedzieli się m.in. co to jest projekt, jak określać etapy przygotowania i realizacji projektu, jak diagnozować potrzeby odbiorców projektu, jak formułować cele, zadania i harmonogram projektu, jak mierzyć efekty, jak określać budżet projektu.
Ponadto dla uczestników projektu został zorganizowany konkurs z nagrodami na projekt najciekawszego działania wolontariackiego.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.