Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 102

W ostatnim tygodniu 1182

W ostatnim miesiącu 654

Wszystkich 788446

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

IMG 4677Po raz kolejny w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, 12 września 2017 odbyła się akcja poboru krwi. Akcję przeprowadzono w ramach realizowanego w RCEZ w Nisku programu Razem bezpieczniej na terenie powiatu niżańskiego. Instytucją zarządzającą projektem jest Powiat Niżański. Akcję poprzedzono spotkaniami z uczniami klas trzecich i czwartych RCEZ oraz klas trzecich LO, na których przekazano informacje dotyczące honorowego oddawania krwi.


Uczestnikami akcji byli mieszkańcy powiatu niżańskiego, uczniowie naszej szkoły oraz uczniowie LO w Nisku. Celem akcji było dotarcie do jak najszerszej grupy honorowych dawców krwi oraz uświadomienie społeczeństwu potrzeb systemu lecznictwa w zakresie krwi. Grupą docelową akcji były osoby w wieku od 18 do 65 lat, które mogły podzielić się najcenniejszym darem życia . Pobór krwi w RCEZ został zorganizowany we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Do poboru krwi zgłosiło się 57 osób, lekarz zakwalifikował 30 osób, które oddały łącznie 13 litrów krwi i 350 ml.

Opracowała Edyta Maziarz

IMG 4675 IMG 4670 IMG 4669 IMG 4665

Copyright © 2015. All Rights Reserved.