Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 268

Wczoraj 501

W ostatnim tygodniu 1167

W ostatnim miesiącu 2102

Wszystkich 793666

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

LOWE to zorganizowany w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku ośrodek, który ma na celu przede wszystkim prowadzenie działań na rzecz aktywności osób dorosłych, potrzebnych na rynku pracy. LOWE, czyli Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji kierują swoją ofertę do dorosłych mieszkańców gminy, miasta czy powiatu, w tym do rodziców/opiekunów młodzieży realizującej obowiązek szkolny.

Oferta edukacyjna RCEZ w Nisku obejmuje m. in.: nabywanie umiejętności porozumiewania się w języku ojczystym, w językach obcych, kompetencje matematyczne, informatyczne, społeczne, obywatelskie, inicjatywność, przedsiębiorczość czy ekspresja kulturalna. Skorzystać z niej mogą osoby dorosłe z utrudnionym dostępem do jakichkolwiek form edukacji, z niskim poziomem wykształcenia lub wykształceniem wymagającym aktualizacji, osoby związane z rolnictwem, bezrobotne, w wieku 45+ lub korzystające z pomocy społecznej.

Koordynatorem działań w RCEZ jest wicedyrektor Andrzej Habigier, który serdecznie zaprasza osoby zainteresowane do podjęcia aktywności i zgłaszania się do sekretariatu szkoły, do końca marca 2017 r. Obecnie, w wyniku przeprowadzonej rekrutacji, rozpoczyna się kurs języka angielskiego, który przeprowadzą nauczyciele RCEZ. Jak informuje koordynator, będzie można również aplikować do prowadzenia zajęć w ramach LOWE, a w szczególności poszukiwani będą specjaliści do prowadzenia zajęć z kursu opieki nad dziećmi, kursu samokształcenia, warsztatów psychologicznych czy szkoleń do pracy on-line dla osób niepełnosprawnych.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.