Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 268

W ostatnim tygodniu 1170

W ostatnim miesiącu 2105

Wszystkich 793669

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

lowe logotyp

LOWE plakat2Ośrodek LOWE (Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji), zorganizowany w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, kieruje ofertę edukacyjną do osób dorosłych, mieszkańców gmin powiatu niżańskiego, w tym do rodziców/opiekunów młodzieży realizującej obowiązek szkolny.

Obecnie szkoła prowadzi zapisy na bezpłatny kurs języka angielskiego, kurs dotyczący prowadzenia działalności gospodarczej i kursy informatyczne. Propozycja szkoleń skierowana jest do osób z utrudnionym dostępem do edukacji, z niskim poziomem wykształcenia lub wymagającym aktualizacji, związanych z rolnictwem, bezrobotnych, w wieku 45+ lub korzystających z pomocy społecznej.

Zapisów można dokonać w sekretariacie szkoły: Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, ul. Sandomierska 1, tel. 15 841 20 61.

  • Projekt Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji edukacyjnej osób dorosłych
  • Nr POWR.02.14.00-IP.02-00-002/16 w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.14 Rozwój narzędzi dla uczenia się przez całe życie
Copyright © 2015. All Rights Reserved.