Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 40

Wczoraj 172

W ostatnim tygodniu 1117

W ostatnim miesiącu 589

Wszystkich 788381

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

Gdy szukam wspomnień, które trwały ślad pozostawiły we mnie, kiedy podsumowuję godziny, które miały dla mnie znaczenie, odnajduję nieomylnie to, czego żadne bogactwo nie zdołałoby mi zapewnić: nie można kupić przyjaźni człowieka związanego z nami na zawsze doświadczeniami życia.

Antoine de Saint-Exupéry

Drodzy Absolwenci

Drodzy Byli Pracownicy

Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku!

logotyp rcez2020

10 czerwca 2020 roku odbędą się obchody 70-lecia istnienia szkoły. Organizatorzy tego wydarzenia wierzą, że będzie to okazja do wspomnień, które, choć minione, na zawsze pozostają w pamięci. Przecież zawsze, kiedy szukamy wspomnień, które pozostawiły w nas trwały ślad - myślami wracamy do szkoły…

Dlatego, starając się pielęgnować nasze wspaniałe tradycje, Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszu RCEZ-u, serdecznie zaprasza Naszych Drogich Absolwentów i Byłych Pracowników do udziału w tej uroczystości.

Jednocześnie organizatorzy jubileuszu, zwracają się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy mają archiwalia związane ze szkołą – przysyłajcie je Państwo. Archiwalia posłużą do stworzenia „historii szkoły na fotografiach”.

Kontakt

tel./fax: 15 841 25 06
tel.: 15 841 20 61
e-mail: rcez70lat@gmail.com

Copyright © 2015. All Rights Reserved.