Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Gdy szukam wspomnień, które trwały ślad pozostawiły we mnie, kiedy podsumowuję godziny, które miały dla mnie znaczenie, odnajduję nieomylnie to, czego żadne bogactwo nie zdołałoby mi zapewnić: nie można kupić przyjaźni człowieka związanego z nami na zawsze doświadczeniami życia.

Antoine de Saint-Exupéry

Drodzy Absolwenci

Drodzy Byli Pracownicy

Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku!

logotyp rcez2020

10 czerwca 2020 roku odbędą się obchody 70-lecia istnienia szkoły. Organizatorzy tego wydarzenia wierzą, że będzie to okazja do wspomnień, które, choć minione, na zawsze pozostają w pamięci. Przecież zawsze, kiedy szukamy wspomnień, które pozostawiły w nas trwały ślad - myślami wracamy do szkoły…

Dlatego, starając się pielęgnować nasze wspaniałe tradycje, Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszu RCEZ-u, serdecznie zaprasza Naszych Drogich Absolwentów i Byłych Pracowników do udziału w tej uroczystości.

Jednocześnie organizatorzy jubileuszu, zwracają się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy mają archiwalia związane ze szkołą – przysyłajcie je Państwo. Archiwalia posłużą do stworzenia „historii szkoły na fotografiach”.

Kontakt

tel./fax: 15 841 25 06
tel.: 15 841 20 61
e-mail: rcez70lat@gmail.com

Copyright © 2015. All Rights Reserved.