Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 54

Wczoraj 700

W ostatnim tygodniu 1507

W ostatnim miesiącu 17787

Wszystkich 817301

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

 

 

RCEZ zaprasza na

Bezpłatny Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy

kwalifikacja E.24. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

 

Kurs skierowany jest głównie do osób posiadających zawód elektryk oraz chcących zdobyć dodatkowe kwalifikacje i tytuł technik elektryk (311303).

 

Warunkiem uzyskania tytułu technik elektryk jest:

  1. ukończenie kursu i zdanie egzaminu potwierdzającego kwalifikację E.24.*
  2. posiadanie wykształcenia średniego (nie jest wymagana matura) - RCEZ oferuje możliwość równoległego ukończenia Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym:

  • w piątek (16:00 ÷ 19:00), sobotę lub niedzielę;
  • około 2 razy w miesiącu;
  • 390 godzin zajęć:

• 185 godzin teoretycznych przedmiotów zawodowych,

185 godzin zajęć praktycznych w pracowniach zawodowych;

  • istnieje możliwość zwolnienia z części zajęć;
  • część zajęć może być realizowana w formie e-learningu - na zajęcia przychodzi się głównie po to, aby zdobywać praktyczne umiejętności, teorię można w dużej mierze opanować siedząc w domu z wykorzystaniem Internetu, w dogodnym dla siebie czasie;
  • część zajęć może być realizowana w formie e-learningu - na zajęcia przychodzi się głównie po to, aby zdobywać praktyczne umiejętności, teorię można w dużej mierze opanować siedząc w domu z wykorzystaniem Internetu, w dogodnym dla siebie czasie;
  • praktyka zawodowa 2 tygodnie (80 godzin).

Program kursu obejmuje pracownię montażu, konserwacji i eksploatacji linii napowietrznych niskiego napięcia – co znacznie zwiększa możliwość uzyskania pracy.

Kurs przygotowuje również do egzaminu umożliwiającego uzyskanie uprawnień SEP pozwalających na samodzielne wykonywanie, eksploatację i pomiary instalacji i urządzeń elektrycznych (dla chętnych organizujemy teki egzamin w RCEZ).

 

Technik elektryk uczestniczy w projektowaniu i konstruowaniu, produkcji, montażu, eksploatacji, naprawach i utrzymywaniu w ruchu aparatury, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz systemów zasilania energią elektryczną. Zajmuje się również pracami o charakterze elektrotechnicznym, może też świadczyć usługi dotyczące aparatury, maszyn i urządzeń elektrycznych.

 

Praca: zakłady produkcyjne, serwis i naprawa urządzeń elektrycznych, wykonawstwo instalacji elektrycznych, zakłady energetyczne, dział techniczny dużych firm, utrzymanie ruchu i dozór techniczny.

 

Szczegółowe informacje na stronie www.rceznisko.pl i w sekretariacie szkoły.

 


  Plan nauczania


  Wzór podania


  Regulamin KKZ

 

 

 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.