Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 530

Wczoraj 414

W ostatnim tygodniu 530

W ostatnim miesiącu 11214

Wszystkich 686218

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła


    Stowarzyszenie Pracowników, Absolwentów i Przyjaciół Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku z w ramach projektu „Czas na rower!”, który jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich zorganizowało nabór, a następnie przeprowadziło kurs kierowników wycieczek szkolnych dla nauczycieli RCEZ. Był to kurs 10-cio godzinny przeprowadzony zgodnie z odpowiednim programem przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży w Przemyślu odział w Tarnobrzegu.


W trakcie kursu zostały zrealizowane następujące zagadnienia:

  1. Krajoznawstwo i turystyka w pracy dydaktyczno - wychowawczej szkoły. Przepisy regulujące organizację turystyki szkolnej.
  2. Organizacja wycieczek szkolnych.
  3. Obowiązki kierownika wycieczek.
  4. Bezpieczeństwo życia i zdrowia uczestników wycieczek szkolnych.
    5. Zasady udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.

    W szkoleniu wzięło udział 12 nauczycieli. Kurs zakończył się wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu na drukach MEN potwierdzających uzyskanie kwalifikacji kierownika wycieczek szkolnych. Nauczyciele nabyli niezbędną wiedzę z zakresu kierowania wycieczkami szkolnymi potwierdzonymi odpowiednimi dokumentami.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.