Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 25

Wczoraj 74

W ostatnim tygodniu 707

W ostatnim miesiącu 861

Wszystkich 792425

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

CCNA Discovery: Sieci dla domu i małych przedsiębiorstw

    Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej jest szkołą, w której uczniowie mogą zdobywać dodatkowe umiejętności potwierdzone certyfikatami uznawanymi na rynku pracy w Polsce i na świecie. Kształcenie zawodowe uzupełniają kursy, szkolenia oraz wyjazdy na praktyki zagraniczne.

    W ramach Pracowni lokalnych sieci komputerowych uczniowie 3C i 3D uczestniczyli w zajęciach Akademii CISCO działającej przy RCEZ. Kurs pt. CCNA Discovery 4.0 sieci dla domu i małych przedsiębiorstw ukończyli uczniowie klas trzecich kształcący się w zawodzie technik informatyk. Otrzymali oni certyfikaty i listy pochwalne za wysokie wyniki ukończonego kursu. Dodatkową wiedzę, umiejętności i kompetencje uczniowie zdobyli pod opieką Bogusława Bielaka i Stanisława Królikowskiego, nauczycieli przedmiotów zawodowych informatycznych.

    Uroczyste rozdanie certyfikatów Akademii CISCO odbyło się 7 czerwca 2016 r. w auli szkolnej. Certyfikaty wręczał Stanisław Królikowski, kierownik kształcenia praktycznego w RCEZ. Dokumenty otrzymali:

1. Robert Bernat 11. Rafał Podgórczyk 21. Krystian Gimpel
2. Wojciech Biesiadecki 12. Bartłomiej Puzio 22. Bartłomiej Kuryś
3. Karol Bona 13. Daniel Rychlak 23. Arkadiusz Mierzwa
4. Jakub Gębala 14. Dawid Smogorzewski 24. Wojciech Ruszkowski
5. Eugeniusz Jajko 15. Daniel Sobina 25. Krystian Stec
6. Arkadiusz Juśko 16. Adam Szot 26. Mariusz Sudoł
7. Jakub Klusek 17. Konrad Sztaba 27. Robert Szeremeta
8. Łukasz Książkiewicz 18. Krzysztof Wachałowicz 28. Damian Tęcza
9. Małgorzata Martyna 19. Robert Węglarz 29. Michał Wereski
10. Mateusz Moch 20. Damian Garanty 30. Michał Żaczek

Akademia CISCO

    Celem kursu jest wprowadzenie do podstawowych koncepcji i technologii sieciowych. Kurs zapewnia także praktyczne wprowadzenie do obsługi sieci i Internetu za pomocą narzędzi i urządzeń powszechnie używanych w domach i małych firmach. Materiały online pomagają w doskonaleniu umiejętności planowania i implementacji małych sieci do różnych celów. Kurs uczy umiejętności niezbędnych do uzyskania uprawnień do instalowania sieci domowej. Przygotowuje on również do nabycia pewnych umiejętności wymaganych na stanowisku technika sieciowego, technika komputerowego, instalatora okablowania czy pracownika biura pomocy.

    Istotną częścią kursu są praktyczne ćwiczenia oparte na pracy z komputerem i wszelkimi aplikacjami, dzięki którym uczniowie i instruktorzy zdobywają doświadczenie w pracy w Akademii Sieci. Poprzez udział w Akademii Sieci, uczniowie RCEZ dołączyli do społeczności, którą łączą wspólne cele i technologie. Szkoły ze 160 krajów uczestniczą w niniejszym programie, w tym Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

    Interaktywna mapa sieci Akademii Sieci Cisco na http://www.academynetspace.com.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.