Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 27

Wczoraj 74

W ostatnim tygodniu 709

W ostatnim miesiącu 863

Wszystkich 792427

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

    Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Nisku organizuje przedsięwzięcia adresowane do mieszkańców Niska w różnym wieku. Wystawa malarstwa, rękodzieła, piosenki ukraińskie oraz słodycze z okazji Dnia Dziecka to wspólne działanie nauczycieli i uczniów dla niżańskich przedszkolaków.

    Elżbieta Boukourbane, niżańska malarka i artystka, nauczycielka wiedzy o kulturze RCEZ przygotowała wystawę swoich prac malarskich pt. „Bajkobrazy” dedykowanych dzieciom. Wystawie towarzyszył koncert pieśni ukraińskich w wykonaniu uczniów Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku oraz pokaz rękodzieła Wojciecha Lenia, ucznia RCEZ. Młodzież z klas 1T i 1D zaśpiewała dla dzieci z przedszkola Dom Misia w Dniu Dziecka. Dzieci również zaśpiewały piosenki, których nauczyły się w przedszkolu. Spotkanie prowadziła Anna Banach, kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Nisku.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.