Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 28

Wczoraj 74

W ostatnim tygodniu 710

W ostatnim miesiącu 864

Wszystkich 792428

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

Wyróżnienia dla uczniów RCEZ w Konkursie Wiedzy o Prawach Konsumenta

    24 maja 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Stalowej Woli odbył się II etap Konkursu Wiedzy o Prawach Konsumenta. Etap międzyszkolny poprzedziły eliminacje szkolne oraz konferencja dla uczestników i ich opiekunów.
    Eliminacje szkolne IX edycji Konkursu Wiedzy o Prawach Konsumenta odbyły się w naszej szkole 13 maja br., i wzięło w nich udział 24 kształcących się w zawodach: technik ekonomista, technik informatyk, technik organizacji reklamy i technik geodeta. Uczniowie przygotowywani byli pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych: Katarzyny Słomiany, Katarzyny Przybylskiej i Grażyny Habigier-Pipskiej.
Szkolna Komisja Konkursowa do etapu międzyszkolnego zakwalifikowała następujących uczniów: Krystiana Palczaka –2D, Piotra Sibigę –1B i Jakuba Ćwikłę –2D.
Zakwalifikowani uczniowie wraz z opiekunem G. Habigier-Pipską uczestniczyli w dniu 19 maja br. w konferencji poświęconej tym zagadnieniom, zorganizowanej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Stalowej Woli. Prelegentami na konferencji byli: Pan Jerzy Kozielewicz Powiatowy Rzecznik Konsumentów, który omówił przysługujące klientom prawa, Pan Andrzej Moskal pracownik Banku Pekao SA II Oddział w Stalowej Woli, który przybliżył rodzaje usług finansowych oferowanych przez banki oraz Pan Norbert Środek Doradca Klienta Salonu Samochodowego Toyota Sacar Stalowa Wola, który opowiedział o roli marki i rodzaju usług posprzedażowych w branży motoryzacyjnej. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Stalowej Woli przygotowali prezentacje na tematy: „ABC Konsumenta”, „Marketing dziecięcy i młodzieżowy”, „Żywność modyfikowana genetycznie”.
Uczniowie reprezentujący Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku: Krystian Palczak, Piotr Sibiga i Jakub Ćwikła wykazali się bardzo dużą wiedzą w zakresie prawa konsumenckiego i zdobyli wyróżnienia. Hasło tegorocznej edycji Konkursu Wiedzy o Prawach Konsumenta – „Kupuj z głową” odnosiło się do praw i obowiązków konsumentów, roli marketingu w procesie zakupowym oraz mobilnej bankowości.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.