Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

    17 maja 2016 r. klasa 3E uczestniczyła w szkoleniu prowadzonym przez zespół badawczy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie pod kierunkiem prof. zw. dr hab. Ireny K. Hejduk realizujący projekt „Wiedza jawna i ukryta a postawy wobec bezpieczeństwa młodych pracowników w zależności od ich praktycznego przygotowania do wykonywania zawodu".
    Celem szkolenia było przygotowanie ucznia do bezpiecznego wykonywania pracy zawodowej w oparciu o transfer wiedzy jawnej i kształtowanie nawyków. Członkowie zespołu badawczego: Przemysław Tomczyk, Andrzej Olak, Paweł Gac i Sylwia Sobolewska zapoznali uczniów z pojęciem wiedzy jawnej i ukrytej oraz korzyściami wynikającymi ze stosowania wiedzy jawnej. Omówili przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zasady udzielania pierwszej pomocy.
    Ciekawe zagadnienia prezentowane przez pracowników uczelni wyższych są dodatkową atrakcją dla młodzieży RCEZ.
    Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, a opiekę nad młodzieżą sprawowały: K. Słomiany, J. Mroczek., E. Wojciechowska.

    

Copyright © 2015. All Rights Reserved.