Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 34

Wczoraj 74

W ostatnim tygodniu 716

W ostatnim miesiącu 870

Wszystkich 792434

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

   W piątek 13 maja 2016 roku klasa 3E pod opieką pani Katarzyny Słomiany odwiedziła Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Nisku. Młodzież uczestniczyła w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich nazwą „Fundusze Europejskie dla młodych”.

Podczas spotkania pan Tomasz Miśko - pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu przedstawił możliwości uzyskania dofinansowania na założenie firmy przez młodych ludzi oraz korzyści, jakie płyną z przynależności Polski do Unii Europejskiej. Pani Maria Wybacz, specjalista ds. rozwoju zawodowego udzieliła informacji o działalności OHP na rzecz młodzieży, zachęciła do korzystania z usług jednostki oraz opowiedziała młodzieży o pozytywnych zmianach, jakie nastąpiły w Polsce dzięki wykorzystaniu Funduszy Unijnych.

W ramach podsumowania spotkania przeprowadzony został konkurs, w którym uczniowie: Karolina Zwolak, Dorota Jarosz oraz Józef Paleń wygrali cenne nagrody.

Na zakończenie młodzieży wręczone zostały dyplomy uczestnictwa oraz broszury informacyjne. Spotkanie cieszyło się zainteresowaniem młodzieży i przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze.

         

Copyright © 2015. All Rights Reserved.