Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Współpraca

1200px Hsw logo

abnprofil

braw

pge dystrybucja logo

logo2 enesta

opadigital

sanBank

seron logo

thoni alutec

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 35

Wczoraj 74

W ostatnim tygodniu 717

W ostatnim miesiącu 871

Wszystkich 792435

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Playlista radiowęzła

     W hali sportowej Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku dnia 26 kwietnia br. odbyły się Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Niżańskiego.

    Na stoisku RCEZ zaprezentowano najciekawsze urządzenia z pracowni elektrycznej, mechatronicznej i geodezyjnej. Gimnazjaliści mogli obejrzeć relację z zagranicznych praktyk zawodowych dla elektryków, elektroników, informatyków i mechatroników realizowanych w Schkeuditz k/Lipska w Berlinie w ramach projektu „Europejska praktyka jako perspektywa rozwoju osobistego i zawodowego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój PO WER współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, projekt „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”).” oraz porozmawiać z uczestnikami i opiekunami mobilności.

Stoisko RCEZ wzbogaciła specjalną wystawą swoich produktów firma SERON, która zaprezentowała ploter laserowy. Z SERONEM została nawiązana współpraca w celu zapewnienia praktyk zawodowych dla uczniów oraz utworzenia klasy patronackiej w zawodzie technik mechatronik.

Przy stoisku RCEZ zaprezentowali się uczniowie z Jednostki Strzeleckiej 2096 , popularnie nazywanej Strzelcem, organizacji społeczno-wychowawczej, która skupia w swoich szeregach młodzież i wspiera wychowanie obywatelskie.

Organizatorem Targów Edukacyjnych 2016, podobnie jak w latach ubiegłych, był Powiat Niżański.   

Obejrzyj galerię zdjęć.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.