Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dodatkowe zastępstwa na dzień: 20.10.2017 (piątek)

Imię i nazwisko nauczyciela

Godzina lekcyjna

Klasa

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

J. Czubat-Szlendak

2

4E

Godz. wych

E. Dziura

w miejscu

J. Czubat-Szlendak

3

3T

j. angielski

G. Suchecka

----------------

J. Czubat-Szlendak

4

2B

Godz. wych

E. Dziura

w miejscu

J. Czubat-Szlendak

5

1C 2/2

j. angielski

G. Suchecka

g. łączone

J. Czubat-Szlendak

6

1D 2/2

j. angielski

R. Małek

g. łączone

J. Czubat-Szlendak

7

2D

religia

A. Kalek

----------------

Zastępstwa na dzień: 20.10.2017 (piątek)

Imię i nazwisko nauczyciela

Godzina lekcyjna

Klasa

Przedmiot

Imię i nazwisko

nauczyciela zastępującego

Uwagi

M. Chrapko

1

2A 2/2

Prac. muism

G. Skrzyński

----------------

M. Chrapko

2

2A 2/2

Prac. muism

G. Skrzyński

----------------

M. Chrapko

3

2A 2/2

Prac. muism

G. Skrzyński

----------------

M. Chrapko

4

2A 2/2

matematyka

Ł. Skoczylas

Za 4l w 2T

M. Chrapko

5

4B 3/3

Prac. oue

T. Andreasik

g. łączone

M. Chrapko

6

4B 3/3

Prac. oue

T. Andreasik

g. łączone

M. Chrapko

7

4B 3/3

Prac. oue

T. Andreasik

g. łączone

M. Chrapko

8

4B 3/3

Prac. oue

T. Andreasik

g. łączone

A. Pikula

4

2B

j. angielski

J. Czubat-Szlendak

Za 4l w 2T

A. Pikula

5

1D

historia

B. Józefczyk

----------------

A. Pikula

6

2D

religia

W. Kędzior

----------------

A. Pikula

7

3AZ

--------------

-----------------

Zajęcia odwołane

A. Pikula

8

3E

--------------

-----------------

Zajęcia odwołane

G. Czyż

2

1D

historia

B. Józefczyk

Za 2l w 2T

T. Wieleba

4

3A 2/2

pipuism

G. Skrzyński

g. łączone

T. Wieleba

6

4A 2/2

pipuism

G. Skrzyński

g. łączone

T. Wieleba

7

4A 2/2

pipuism

G. Skrzyński

g. łączone

E. Maziarz

2

1A

biologia

M. Chudy

-----------------

E. Maziarz

4

3T 1/2

Obsł. tur

K. Przybylska

------------------

E. Maziarz

5

3T 1/2

oiiut

K. Przybylska

Za 5l w 2T

E. Maziarz

7

1A

matematyka

A. Kuryło

------------------

R. Butryn

2

3E

rach

K. Przybylska

Za 7l w 2T

R. Butryn

3

3E

rach

K. Przybylska

Za 8l w 2T

R. Butryn

4

3T 2/2

Obsł. tur

K. Przybylska

------------------

R. Butryn

5

3T 2/2

oiiut

K. Przybylska

Za 5l w 2T

A. Pucko

1

4A

--------------

-----------------

Zajęcia odwołane

A. Pucko

2

3AZ

Godz. wych.

E. Dziura

-----------------

A. Pucko

3

1A

geografia

R. Podgórski

-----------------

A. Pucko

4

1A

j. angielski

G. Suchecka

Za 4l w 2T

A. Pucko

5

1B

matematyka

Ł. Skoczylas

Za 5l w 2T

A. Pucko

6

2B

j. niemiecki

E. Wojciechowska

-----------------

G. Maziarz

1

2A 1/2

Prac. muism

G. Skrzyński

g. łączone

G. Maziarz

2

2A 1/2

Prac. muism

G. Skrzyński

g. łączone

G. Maziarz

3

2A 1/2

Prac. muism

G. Skrzyński

g. łączone

G. Maziarz

4

2A 1/2

matematyka

Ł. Skoczylas

g. łączone

G. Maziarz

5

3A 2/2

euism

G. Skrzyński

g. łączone

G. Maziarz

6

1C 2/3

ptk

L. Bednarz

g. łączone

G. Maziarz

7

1C 2/3

ptk

L. Bednarz

g. łączone

G. Maziarz

8

1C 2/3

ptk

L. Bednarz

g. łączone

Copyright © 2015. All Rights Reserved.