Zastępstwa na dzień: 27.03.2024 (środa)
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 07:45-08:30 | Mroczek Joanna | 4D|2 | Język niemiecki | 219 | Wojciechowska Elżbieta | grupy łączone |
1, 07:45-08:30 | Tabor Zdzisław | 3D|2 | Wychowanie fizyczne | s2 | Wraga Krystian | grupy łączone |
2, 08:40-09:25 | Butryn Rafał | 2E|2 | Lekcja biblioteczna | B | Wiącek Halina | --------- |
2, 08:40-09:25 | Mroczek Joanna | 3B | Język angielski | 219 | Suchecka Grażyna | --------- |
2, 08:40-09:25 | Straczyński Sebastian | 2E|1 | Lekcja biblioteczna | w23 | Wiącek Halina | grupy łączone |
2, 08:40-09:25 | Tabor Zdzisław | 3D|2 | Wychowanie fizyczne | s2 | Wraga Krystian | grupy łączone |
3, 09:35-10:20 | Bednarz Beata | 3A|t.gripolcy | Informatyka | 203 | Uczniowie przychodzą później | ---------- |
3, 09:35-10:20 | Butryn Rafał | 2E|2 | Lekcja biblioteczna | B | Wiącek Halina | ---------- |
3, 09:35-10:20 | Mroczek Joanna | 3B | Język angielski | 219 | Urbanik Magdalena | ---------- |
3, 09:35-10:20 | Straczyński Sebastian | 2E|1 | Lekcja biblioteczna | B | Wiącek Halina | grupy łączone |
3, 09:35-10:20 | Weber Tomasz | 4E | Wychowanie fizyczne | s3 | Kokoszka Kamil | grupy łączone |
4, 10:25-11:10 | Bednarz Beata | 1A|2 | Informatyka | 203 | Andreasik Tomasz | grupy łączone |
4, 10:25-11:10 | Butryn Rafał | 5A | Wychowanie fizyczne | s3 | Wraga Krystian | grupy łączone |
4, 10:25-11:10 | Mroczek Joanna | 4B | Język niemiecki | 219 | Wiącek Halina | ---------- |
4, 10:25-11:10 | Oleksy Aleksandra | 1D | Język polski | 314 | Nikolas Ewa | ---------- |
4, 10:25-11:10 | Weber Tomasz | 4E | Wychowanie fizyczne | s2 | Kokoszka Kamil | grupy łączone |
5, 11:30-12:15 | Bednarz Beata | 2C|s2 | Informatyka | 203 | Andreasik Tomasz | grupy łączone |
5, 11:30-12:15 | Butryn Rafał | 5A | Wychowanie fizyczne | s3 | Kokoszka Kamil | grupy łączone |
5, 11:30-12:15 | Oleksy Aleksandra | 4B | Matematyka | 314 | Porcja Krzysztof | za 6 lekcję w 4B |
5, 11:30-12:15 | Weber Tomasz | 1F | Wychowanie fizyczne | s1 | Zapaśnik Mariusz | grupy łączone |
6, 12:25-13:10 | Bednarz Beata | 2E | Matematyka | 311 | Pokora Renata | --------- |
6, 12:25-13:10 | Butryn Rafał | 3E | Wychowanie fizyczne | s3 | Kokoszka Kamil | grupy łączone |
6, 12:25-13:10 | Porcja Krzysztof | 4B | Matematyka | 310 | Uczniowie zwolnieni do domu | --------- |
6, 12:25-13:10 | Weber Tomasz | 3A | Wychowanie fizyczne | s1 | Zapaśnik Mariusz | grupy łączone |
7, 13:15-14:00 | Bednarz Beata | 2F | Matematyka | 311 | Uczniowie zwolnieni do domu | --------- |
7, 13:15-14:00 | Butryn Rafał | 5D | Wychowanie fizyczne | s1 | Uczniowie zwolnieni do domu | --------- |
7, 13:15-14:00 | Krzyżak Konrad | 4B | Historia | 101 | Uczniowie zwolnieni do domu | --------- |
8, 14:05-14:50 | Brak Anna | 1C | Historia i teraźniejszość | 316 | Uczniowie zwolnieni do domu | --------- |
8, 14:05-14:50 | Krzyżak Konrad | 2F | Historia | 101 | Uczniowie zwolnieni do domu | --------- |