• 15 841 25 06
  • 15 841 20 61
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Poniedziałek - Piątek 7:00-15:00
Image
Image

Zastępstwa

Zastępstwa na dzień: 27.05.2022 (piątek)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Brak Anna 3B Historia 316 Uczniowie przychodzą później ----------
1 Budkowski Ryszard 1D|2 Informatyka 303 Bednarz Beata grupy łączone
1 Malmon Grzegorz 3C|s3 Drukowanie cyfrowe 116 Uczniowie przychodzą później ----------
3 Malmon Grzegorz 3Cg|s2 Informatyka 116 Wośko Lesław grupy łączone
4 Malmon Grzegorz 3Cg|s2 Informatyka 116 Wośko Lesław grupy łączone
5 Malmon Grzegorz 2D|z2 Matematyka 116 Jakubów Jerzy za 5 lekcję w 3Ag
6 Malmon Grzegorz 2D|z2 Pracownia lokalnych sieci komputerowych 116 Bielak Bogusław grupy łączone
1 Małek Robert 2C|s2 Witryny i aplikacje internetowe 201 Uczniowie przychodzą później ----------
2 Małek Robert 2C|s2 Fizyka 302 Hasiak-Tofilska Anna za 2 lekcję w 3Ag
3 Małek Robert 2C|s2 Historia 302 Brak Anna za 8 lekcję 01.06
4 Małek Robert 2C|s2 Matematyka 302 Jakubów Jerzy za 4 lekcję w 3Ag
3 Piasny Beata 1A|t.reklamy Fizyka 1 Hasiak-Tofilska Anna za 3 lekcję w 3Ag
4 Piasny Beata 1A|t.reklamy Zajęcia z wychowawcą 1 Kapłońska Ewa za 1 lekcję w 3Ag
6 Piasny Beata 2B Lekcja biblioteczna B Wiącek Halina ----------
8 Pięcińska Ilona 3ABg Wychowanie fizyczne s1 Uczniowie zwolnieni do domu ----------
2 Piotrowski Jacek 2C|s1 Fizyka 302 Hasiak-Tofilska Anna grupy łączone
3 Piotrowski Jacek 2C|s1 Historia 302 Brak Anna grupy łączone
4 Piotrowski Jacek 2C|s1 Matematyka 302 Jakubów Jerzy grupy łączone
4 Straczyński Sebastian 1C|1 Witryny i aplikacje internetowe 216 Niemiec Janusz grupy łączone
5 Straczyński Sebastian 1C|1 Witryny i aplikacje internetowe 216 Niemiec Janusz grupy łączone
6 Straczyński Sebastian 1C|1 Witryny i aplikacje internetowe 216 Niemiec Janusz grupy łączone
2 Wieleba Tomasz 2D|z1 Pracownia systemów operacyjnych i eksploatacji komputerów 114 Olko Agnieszka grupy łączone
3 Wieleba Tomasz 2D|z1 Pracownia systemów operacyjnych i eksploatacji komputerów 114 Olko Agnieszka grupy łączone
4 Wieleba Tomasz 2D|z1 Pracownia systemów operacyjnych i eksploatacji komputerów 114 Olko Agnieszka grupy łączone
5 Wieleba Tomasz 2A|2 Pracownia montażu urządzeń i systemów mechatronicznych 114 Skrzyński Grzegorz grupy łączone
6 Wieleba Tomasz 2A|2 Pracownia montażu urządzeń i systemów mechatronicznych 114 Skrzyński Grzegorz grupy łączone
1 Wojciechowska Elżbieta 2E Język niemiecki 117 Uczniowie przychodzą później ----------
3 Wojciechowska Elżbieta 3Gg Lekcja biblioteczna B Wiącek Halina ----------
4 Wojciechowska Elżbieta 3Fg Historia i społeczeństwo 117 Sudoł Tomasz za 8 lekcję 01.06
1 Wośko Lesław 3Cg|s2 Pracownia aplikacji mobilnych i desktopowych 202 Uczniowie przychodzą później ----------
2 Wośko Lesław 3Cg|s2 Pracownia aplikacji mobilnych i desktopowych 202 Uczniowie przychodzą później ----------

 


E-Szkoła
Egzaminy zawodowe
Egzamin maturalny
Konkursy
Projekty edukacyjne
O Szkole
Przetargi
ePUAP
BIP
Oferty pracy
Pedagog / Psycholog
Deklaracja dostępności
Biblioteka

Kontakt

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
w Nisku
ul. Sandomierska 1
37-400 Nisko
tel./fax: 15 841 25 06
tel.: 15 841 20 61
Image
Image

Dojazd

Serwisy szkolne

Image
Image

Statystyki odwiedzin

Galerie

Image
Image
Image
© 2022 RCEZ Nisko
E-SZKOŁA
REKRUTACJA
EGAZMINY
AKTUALNOŚCI
DOKUMENTY
O SZKOLE