Zastępstwa na dzień: 22.05.2024 (środa)
Lekcja |
Nauczyciel |
Oddział |
Przedmiot |
Sala |
Zastępca |
Uwagi |
1, 07:45-08:30 |
Małek Robert |
3C|2 |
Pracownia baz danych |
107 |
Uczniowie przychodzą później |
--------- |
1, 07:45-08:30 |
Olko Agnieszka |
3C|1 |
Pracownia baz danych |
213 |
Uczniowie przychodzą później |
--------- |
1, 07:45-08:30 |
Piotrowski Jacek |
4C|s2 |
Aplikacje desktopowe i mobilne |
302 |
Uczniowie przychodzą później |
--------- |
1, 07:45-08:30 |
Tabor Zdzisław |
3D|2 |
Wychowanie fizyczne |
s2 |
Wraga Krystian |
grupy łączone |
2, 08:40-09:25 |
Czyż Grażyna |
4D |
Język angielski |
312 |
Drzewi Malwina |
--------- |
2, 08:40-09:25 |
Małek Robert |
3C|2 |
Pracownia baz danych |
107 |
Uczniowie przychodzą później |
--------- |
2, 08:40-09:25 |
Olko Agnieszka |
3C|1 |
Pracownia baz danych |
213 |
Uczniowie przychodzą później |
--------- |
2, 08:40-09:25 |
Piotrowski Jacek |
4C|s2 |
Aplikacje desktopowe i mobilne |
302 |
Uczniowie przychodzą później |
--------- |
2, 08:40-09:25 |
Sobiło Anna |
1B|n2 |
Język niemiecki |
227 |
Wojciechowska Elżbieta |
grupy łączone |
2, 08:40-09:25 |
Suchecka Grażyna |
2D|a2 |
Język angielski zawodowy |
301 |
Czubat Joanna |
grupy łączone |
2, 08:40-09:25 |
Tabor Zdzisław |
3D|2 |
Wychowanie fizyczne |
s2 |
Wraga Krystian |
grupy łączone |
3, 09:35-10:20 |
Małek Robert |
3C|2 |
Pracownia baz danych |
107 |
Uczniowie przychodzą później |
--------- |
3, 09:35-10:20 |
Olko Agnieszka |
3C|1 |
Pracownia baz danych |
213 |
Uczniowie przychodzą później |
--------- |
3, 09:35-10:20 |
Piotrowski Jacek |
4C |
Zajęcia z wychowawcą |
302 |
Budkowski Ryszard |
--------- |
3, 09:35-10:20 |
Sobiło Anna |
1B|n2 |
Język niemiecki |
227 |
Wojciechowska Elżbieta |
grupy łączone |
3, 09:35-10:20 |
Suchecka Grażyna |
2D|a2 |
Język angielski zawodowy |
301 |
Czubat Joanna |
grupy łączone |
4, 10:25-11:10 |
Hydel Magdalena |
3C |
Zajęcia z wychowawcą |
214 |
Budkowski Ryszard |
--------- |
4, 10:25-11:10 |
Małek Robert |
1C|s1 |
Bazy danych |
107 |
Świerszcz Iwona |
grupy łączone |
4, 10:25-11:10 |
Piotrowski Jacek |
2D|z1 |
Pracownia systemów operacyjnych i eksploatacji komputerów |
303 |
Maziarz Grzegorz |
grupy łączone |
4, 10:25-11:10 |
Sobiło Anna |
1B |
Podstawy elektrotechniki |
227 |
Winogrodzki Bartłomiej |
--------- |
4, 10:25-11:10 |
Suchecka Grażyna |
4D|a1 |
Język angielski |
301 |
Czubat Joanna |
grupy łączone |
5, 11:30-12:15 |
Małek Robert |
1C|s1 |
Bazy danych |
107 |
Świerszcz Iwona |
grupy łączone |
5, 11:30-12:15 |
Nikolas Ewa |
3B |
Doradztwo zawodowe |
312 |
Budkowski Ryszard |
--------- |
5, 11:30-12:15 |
Piotrowski Jacek |
2D|z1 |
Pracownia systemów operacyjnych i eksploatacji komputerów |
303 |
Maziarz Grzegorz |
grupy łączone |
6, 12:25-13:10 |
Bednarz Beata |
2E |
Zajęcia z wychowawcą |
311 |
Sudoł-Ćwikła Liliana |
---------- |
6, 12:25-13:10 |
Nikolas Ewa |
1C |
Matematyka |
312 |
Niemiec Janusz |
za 1 lekcję 23.05 |
6, 12:25-13:10 |
Olko Agnieszka |
4D|1 |
Pracownia baz danych |
213 |
Wośko Lesław |
grupy łączone |
7, 13:15-14:00 |
Krzyżak Konrad |
2F |
Historia |
101 |
Sudoł Tomasz |
--------- |
7, 13:15-14:00 |
Nikolas Ewa |
1BB |
Doradztwo zawodowe |
312 |
Budkowski Ryszard |
--------- |
7, 13:15-14:00 |
Winogrodzki Bartłomiej |
1B |
Zajęcia z wychowawcą |
113 |
Sudoł-Ćwikła Liliana |
---------- |
8, 14:05-14:50 |
Krzyżak Konrad |
2F |
Historia |
101 |
Sudoł Tomasz |
---------- |
8, 14:05-14:50 |
Powęska Marta |
1E|et |
Etyka |
219 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
---------- |
8, 14:05-14:50 |
Powęska Marta |
1F|et |
Etyka |
219 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
---------- |
8, 14:05-14:50 |
Winogrodzki Bartłomiej |
3B |
Maszyny elektryczne |
113 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
--------- |
9, 14:55-15:40 |
Powęska Marta |
1C|et |
Etyka |
219 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
----------- |
9, 14:55-15:40 |
Powęska Marta |
1AB|et |
Etyka |
219 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
----------- |
9, 14:55-15:40 |
Powęska Marta |
1D|et |
Etyka |
219 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
---------- |